Шановні відвідувачі, дякуємо за те, що користуєтесь нашим сайтом. Використання даного сайту регулюється наведеними нижче умовами та чинним законодавством України.

У разі, якщо наведені умови для вас частково або повністю неприйнятні – переконливо просимо вас відмовитися від використання даного сайту і залишити його.

Ваша присутність на сайті, а також взаємодія з його інтерфейсом є підтвердженням того, що ви ознайомилися з правилами використання, і вони для вас прийнятні і зрозумілі і ви зобов’язуєтеся їх дотримуватися. Власник веб-сайту tramontana.com.ua є власником інформації, яка представлена на веб-сайті tramontana.com.ua, а також аудіо-відео матеріалів, статей і фотографій. Винятком виступають випадки, в яких в явному вигляді вказуються інші власники. Відповідно до Закону України «Про авторське право і суміжні права», розміщена на веб-сайті tramontana.com.ua інформація – це об’єкт авторського права, що охороняється законом. За порушення передбачена адміністративна, цивільна, кримінальна відповідальність. Будь-які дані з веб-сайту tramontana.com.ua можуть поширюватися на сайтах інтернету тільки з зазначенням першоджерела або у вигляді посилань. Заборонено передруковувати, копіювати, і використовувати інших сторінках інформацію з даного сайту. Поширення допускається тільки в тому вигляді, який представлений в першоджерелі. При цьому необхідно вставляти посилання на вихідну сторінку, з формулюванням: «інформація отримана з веб-сайту tramontana.com.ua». Вся інформація, яка знаходиться на tramontana.com.ua, призначена тільки для інформаційного ознайомлення і не може бути підставою для того, щоб відносно власника веб-сайту або його партнерів виникали юридично значимі права і зобов’язання. Технічні характеристики товарів і обладнання наведені на сайті, є ознайомчими. За більш точною інформацією слід звертатися до технічної документації виробника, розміщеної в офіційних джерелах або, що поставляється разом з товаром. За зміст та / або безпеку сайтів, на які ведуть посилання з сайту tramontana.com.ua, власник сайту tramontana.com.ua відповідальності не несе. Власник сайту не несе відповідальності за будь-які прямі або непрямі збитки, понесені внаслідок незаконного та / або неправильного використання даного сайту. Власник сайту не несе відповідальність за інформацію і / або наслідки її використання, якщо дана інформація була розміщена не самим власником чи не з його бажанням.

Якщо ви використовуєте сайт tramontana.com.ua і / або створюєте, а також оплачуєте замовлення, то відповідно до положень Закону України «Про захист персональних даних» № 2297-VI із змінами та доповненнями від 01.06.2011 р ви автоматично погоджуєтеся на збір, а також обробку персональної інформації, яка вказана в процесі формування замовлення.

 

Використовуючи сайт, ви підтверджуєте згоду, що Ваші персональні дані будуть внесені в базу даних продавця (постачальника). Інформація персонального характеру обробляється виключно для формування і виконання замовлення.

Повнота, актуальність і достовірність наданої відвідувачем інформації гарантується безпосередньо відвідувачем і за наслідки, викликані наданням недостовірної інформації, ні власник сайту tramontana.com.ua, ні його партнери відповідальності не несуть.

Суворо забороняється: додавання на сайт tramontana.com.ua забороненої або обмеженої до поширення інформації, використання сайту tramontana.com.ua для доступу до персональної інформації покупців, порушення прав і / або інтересів фізичних і юридичних осіб, які охороняються законом, стороннє втручання в роботу сайту tramontana.com.ua і його складових частин. Внесенням доповнень і змін до цього документа, власник веб-сайту tramontana.com.ua має право змінювати умови використання web-сайту без попереднього повідомлення. У разі, якщо ви маєте намір здійснювати дії, які можуть мати юридичні наслідки, просимо вас відвідати цю сторінку і уважно ознайомитися з даним документом.

ДОГОВІР ПУБЛІЧНОЇ ОФЕРТИ
КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ТОВАРІВ

Цей договір, адресований споживачам і є офіційним і публічною пропозицією Продавця укласти договір купівлі-продажу Товару, предмет і умови якого вказані у відповідному розділі сайту. Договір являє собою “усну угоду”, а також має юридичні наслідки як для Покупця, так і для Інтернет-магазину.

1. Загальні положення

1.1. Даний договір включає в себе всі обов’язкові умови правовідносин між Покупцем та Інтернет-магазином, коли Покупець придбаває товари (послуги, роботи) на веб-сайті tramontana.com.ua

1.2. Інтернет-магазин зобов’язується в порядку та на умовах, узгоджених з Покупцем при оформленні замовлення, доставити товар (послуги, роботу) Покупцеві. Покупець в свою чергу бере на себе обов’язки оплатити товар (послугу, роботу) і прийняти його. Оформлення покупки здійснюється на web-сайті tramontana.com.ua самостійно Покупцем, за допомогою інтерфейсу сайту або за номерами телефонів, зазначених на цьому сайті. Відповідальність за достовірність наданої інформації про себе, про обраний товар (роботу, послугу), адресу доставки, відповідальність несе Покупець. Інтернет-магазин гарантує, що продаються товари є його власністю, не перебувають під арештом, в заставі, під забороною відчуження, не є предметом інших засобів забезпечення виконання зобов’язань перед особами (фізичними і юридичними), державою і держ. органами, і що немає будь-яких інших обтяжливих обмежень або обставин, які передбачає чинне законодавство України.

1.3. Оформлення замовлення на веб-сайті tramontana.com.ua Покупцем, і / або внесення 100% оплати за товар (послугу, роботу), відповідно до положень статті 642 Цивільного Кодексу України, є достатнім доказом факту прийняття (акцепту) Покупцем умов, прописаних в даному Договорі. Беручи (акцептуючи) умови представленого Договору, Покупець підтверджує, що ознайомився і приймає Правила використання сайту tramontana.com.ua, дозволяє використовувати свою персональну інформацію в обсязі, який потрібен Інтернет-магазину для виконання даного Договору

2. Ціна товару (послуги, роботи) і оплата

2.1. При взаємодії Покупця і інтерфейсу сайту tramontana.com.ua визначається ціна товару (послуг, роботи), який замовляється Покупцем. Вартість також може повідомлятися в телефонному режимі, по номерам, що вказані на даному веб-сайті.

2.2. Оплата товару (послуги, роботи), який був замовлений, визначається при взаємодії Покупця і інтерфейсу веб-сайту tramontana.com.ua або за телефонами, що вказані на даному веб-сайті.

2.3. Вартість доставки товару формується на веб-сайті tramontana.com.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті

3. Терміни, умови доставки, прийом і передача товару (послуги, роботи)

3.1. Асортимент, кількість і ціна товару (послуги, роботи), який поставляється на умовах, прописаних в даному Договорі, визначаються в результаті взаємодії Покупця з інтерфейсом tramontana.com.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.2. Адреса доставки замовлення (товару, послуги, роботи) визначається в результаті взаємодії Покупця з інтерфейсом tramontana.com.ua або за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.3. Терміни доставки товару (послуги, роботи) Покупець може дізнатися за телефонами, що розміщені на даному сайті.

3.4. Як тільки Товар переданий Покупцю, право власності на нього, а також всі ризики, що пов’язані з його втратою і / або поломкою, знімаються з Інтернет-магазину і переходять до Покупця. Винятком є випадки, коли при оформленні покупки або по телефону Покупець вибирає доставку замовлення кур’єрською службою (НОВА ПОШТА, SAT, Meest Express, Justin) по Україні, крім міста Києва. В такому випадку право власності визначається відповідно до FCA (згідно ІНКОТЕРМС 2010). Місце поставки – склад Інтернет-магазину. Ціна за доставку замовлення формується на основі наданої інформації з web-сайту tramontana.com.ua

3.5. Покупець зобов’язується, отримуючи товар перевірити зовнішній вигляд упаковки, оглянути товар на відсутність поломок (вм’ятин, подряпин, прояв випадків використання та ін.), І перевірити комплектацію. У разі виявлення подібних поломок, особа, що передає товар і Покупець обов’язково повинні скласти акт, в якому фіксуються всі поломки і недоліки

4. Права і обов’язки

4.1. Інтернет-магазин має право:

4.1.1. Вимагати у Покупця прийом товару (послуги, роботи), який був йому доставлений на основі даного Договору.

4.1.2. Зупинити доставку товару (послуги, роботи) за даним Договором, при неналежному виконанні обов’язків Покупцем, що зафіксовані в даному Договорі. І відновити тільки тоді, коли всі порушення будуть виправлені Покупцем.

4.1.3. В односторонньому порядку змінювати цей Договір, а також вартість товарів (послуг, робіт), шляхом розміщення на веб-сайті tramontana.com.ua Зміни набудуть чинності відразу після їх публікації.

4.1.4. Користуватися іншими правами продавця, прописаними в Законі України «Про захист прав споживачів».

4.2. Інтернет-магазин зобов’язаний:

4.2.1. Передати товар Покупцю, вільний від прав третіх осіб.

4.2.2. Надати на товар необхідні документи, в тому числі оформлену належним чином гарантію на товар, який підлягає гарантійному обслуговуванню.

4.2.3. Виконувати зобов’язання, які покладені на продавця, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.3. Покупець має право:

4.3.1. Вимагати від Інтернет-магазину при належному виконанні Договору доставку товару (послуги, роботи) на обумовлених в Договорі умовах.

4.3.2. Користуватися правами Покупця, відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів».

4.4. Покупець зобов’язується:

4.4.1. Ознайомитися уважно з інформацією про товар (послугу, роботі), вартості, а також про інші умови, перед оформленням замовлення на сайті tramontana.com.ua або за номерами, що вказані на сайті.

4.4.2. Оглянути стан упаковки, а також стан самого товару перед отриманням на відсутність поломок (вм’ятин, подряпин, прояви випадків використання та ін.). Покупець повинен також перевірити комплектацію.

4.4.3. Прийняти товар (роботу, послугу), якщо він не суперечить даним Договором, та / або законодавством України.

4.4.4. Виконати інші обов’язки Покупця, які прописані в Законі України «Про захист прав споживачів»

5. Прикінцеві положення

5.1. Під час порушення умов даного Договору і / або несумлінного його виконання відповідальність покладається на винну сторону, відповідно до чинного законодавства України.

5.2. Сторона звільняється від відповідальності, передбаченої чинним законодавством України за часткове або повне порушення даного Договору, в разі форс-мажорних обставин, коли наступ непереборної сили підтверджують компетентні органи.

5.3. Виниклі суперечки по представленому Договору, вирішуються за допомогою прямих переговорів між сторонами або в суді, відповідно до встановленої підвідомчості та підсудності, якщо усунення таких неможливо.

5.4. Даний Договір для Покупця починає діяти з моменту самостійного оформлення замовлення за допомогою інтерфейсу веб-сайту tramontana.com.ua або за номерами телефонів, які розміщені на даному сайті. Припинення дії Договору настає після виконання сторонами (Покупцем та Інтернет-магазином) зобов’язань, які вони взяли на себе.